Skip to content

Round je organizácia prevádzkujúca zatiaľ jedine komunitné centrum pre LGBTQIA+ komunitu. Našim cieľom je vytvoriť v Bratislave bezpečné a inkluzívne miesto, kde sa môžete stretnúť, zabaviť a nadviazať nové známosti.

We look forward to your participation in our events.

Round o.z. vyhlasuje súťaž pre kvír aj nekvír umelectvo:

 • Súťaž je otvorená vekovo, tematicky a aj umelecky
 • Literatúra:
  • Poézia,
  • Próza,
  • Dráma,
 • Vizuálne umenie:
  • Maľba,
  • Kresba,
  • Grafika,
  • Komix,
  • Digitálna maľba,
  • Fotografia

Viac informácií nájdete Yes, Queer!

Prežite s nami nezabudnuteľnú júnovú noc plnú divokých drag kreácií v téme Tropical a príďte s nami osláviť odvahu, individualitu a krásu drag umenia!

Na teplú a exotickú cestu vás zoberú, a programom prevedú, dve divy drag scény Cherry Tree Wood a Walderburga de Engerau.

Konkrétne destinácie Vám odprezentujú Tor Túre, Jasmine RichArt, Spizy G, Sata Nic, Blue Angel. Svojím veľkoshow debutom Vás za srdcia chytí aj Csalamadam. Občasným humorom Vás obdarí aj naša divoká šelma, stage kitten Liquid.

Vrhnite sa do tých najtropikálnejších a najúžasnejších kostýmov, ktoré máte vo vašej skrini, pretože táto noc je určená na šokantné prekvapenia a nezabudnuteľné spomienky!

Vstup je otvorený od 19:30 a show začne o 20:00. Vopred ďakujeme za Vašu dochvíľnosť.

Show je 18+ Viac informácií

Ak chceš príjsť do Roundu na komunitné stretnutia alebo inú aktivitu, ale sa obávaš, prečítaj si Po prvý krát…do Roundu, kde nájdeš aj video ako sa k nám dostaneš (alebo napíš nám).

Čo nás čaká

274

Počet hodín komunitného organizovania

365

Odhadovaný počet návštevníctva

18

Počet typov aktivít za uplynulý rok

Rounds in person

We invite you to our regular community meetings, which are open to everyone! It doesn't matter your sexual orientation, gender identity, or other aspects of your identity. We want to create an inclusive environment where people can meet, discuss together and support each other.

Respect and openness are the cornerstones of these discussions. Everyone has the opportunity to express their opinion and join topics that are important to them.

Viac info

Open pages of diversity

In our cozy space you will find much more than just books. We offer a place where you can sit down comfortably with a book, read it and be absorbed by stories that reveal the diversity of human experience.

However, our library is much more than just a place to read. It is a lively hub where people interested in LGBTQ+ topics and looking for a safe and inclusive space meet. We enable discussions where you can exchange opinions, experiences and discover new perspectives.

Viac info

Workshops, events and events

Workshops, events and events are important ways to share knowledge, develop skills and create community relationships.

Each event is a place to share information, create relationships and maybe even acquire skills that help develop community members in a safe space.

We try to do events that have minimal costs for participation - ideally free for everyone.

Zoznam eventov

Naši partneri: