Preskočiť na obsah

Kruhy osobne

Pozývame vás na naše pravidelné komunitné stretnutia, ktoré sú otvorené pre všetkých! Nezáleží na vašej sexuálnej orientácii, rodovej identite ani iných aspektoch vašej identity. Chceme vytvoriť inkluzívne prostredie, kde sa ľudia môžu stretávať, spoločne diskutovať a podporovať sa navzájom.

Naša komunita je založená na rešpektovaní rozmanitosti a poskytuje príležitosť spoznať nových ľudí a zdieľať skúsenosti. Stretnutia sa konajú pravidelne a sú plné vzrušujúcich aktivít a diskusií. Každý má možnosť vyjadriť svoj názor a pridať sa k témam, ktoré sú pre neho dôležité.

Budete mať príležitosť stretnúť sa so zaujímavými ľuďmi, naviazať nové priateľstvá a spolu objavovať nové možnosti. Takže, neváhajte a pridajte sa k nám! Vytvoríme spolu bezpečný a podporujúci priestor pre všetkých, kde sa môžete cítiť slobodne a autenticky. Tešíme sa na vás na našich pravidelných komunitných stretnutiach, kde budeme oslavovať našu rozmanitosť a spájať sa prostredníctvom zdieľania a vzájomnej podpory.

Je dôležité na začiatok povedať, že tieto stretnutia sú primárne určené pre LGBTQIA+ ľudí.

Ak prídeš, tak prosím rešpektuj, že…

Naše komunitné stretnutia sú založené na vzájomnom rešpekte, inkluzivite a podpore. Aby sme vytvorili bezpečné a príjemné prostredie pre všetkých účastníkov, tu sú niektoré základné pravidlá, na ktorých sa dohodneme:

  1. Rešpektujte ostatných: Prejavujte úctu voči všetkým účastníkom bez ohľadu na ich identitu, názory, vierovyznanie či vzhľad. Vyhnite sa diskriminácii, urážkam, ponižovaniu alebo akémukoľvek inému škodlivému správaniu.
  2. Aktívne počúvajte: Umožnite každému vystúpiť, vyjadriť svoj názor a zdieľať svoje skúsenosti. Dávajte si pozor, aby ste nepretrhávali rečníka a prejavovali záujem o to, čo hovorí.
  3. Zachovajte dôvernosť: Ak sa na stretnutí zdieľajú osobné príbehy alebo informácie, dôverujte účastníkom a zachovávajte ich dôvernosť. Nepreberajte alebo zdieľajte tieto informácie mimo stretnutia bez súhlasu dotknutej osoby.
  4. Pozitívna komunikácia: Snažte sa vytvárať pozitívnu a podporujúcu atmosféru. Vyjadrujte sa konštruktívne a rešpektujte rozdielne názory. Vyhýbajte sa agresívnej alebo urážlivej reči.
  5. Bezpečný priestor: Vytvorte bezpečné prostredie, kde sa každý môže cítiť slobodne a bez obáv vyjadriť svoje pocity a skúsenosti. Neodsudzujte ani nekritizujte účastníkov za ich identity alebo životné voľby.

Tieto pravidlá majú za cieľ zabezpečiť, aby sa všetci účastníci cítili vítaní, rešpektovaní a bezpeční. Ak by sa vyskytli akékoľvek problémy alebo porušenia pravidiel, prosím, upozornite organizátorov, aby mohli podniknúť

Stretnutia sú otvorené – nie je potrebné sa prihlásiť. Ak kapacita dovolí, je možné sa pridať do aktívneho kruhu a teda sa spolupodieľať na diskusii, alebo si sadnúť do tichého radu a len počúvať.

Chcete prísť po prvýkrát?

Chcete sa pridať k nášmu komunitnému stretnutiu na prvýkrát? Smelo do toho. Objavíte nové priateľstvá, podelíte sa o svoje skúsenosti a nájdete podporu medzi rovnako zmýšľajúcimi jednotlivcami.

Naše komunitné stretnutia sú miestom, kde sa stretávajú ľudia z rôznych sfér života s jedným spoločným cieľom – vytvoriť inkluzívnu a podporujúcu komunitu. Nezáleží na vašej sexuálnej orientácii, rodovej identite, náboženských presvedčeniach alebo pozadí, každý je vítaný a rešpektovaný.

Čo môžete očakávať? Uzavreté a bezpečné prostredie, kde môžete slobodne vyjadriť svoje myšlienky a pocity, podporu od ľudí, ktorí prešli podobnými skúsenosťami. Okrem toho, naše stretnutia sú miestom, kde vytvárame trvalé priateľstvá. Môžete zdieľať svoje radosti, starosti a snahy o posunutie spoločnosti vpred.

Nebojte sa prísť ako prvýkrát. Naše priateľské prostredie a účastníci vás privítajú s otvorenou náručou. Spoločne vytvoríme priestor, kde môžete byť úplne autentickí a slobodní.

Takže, čo hovoríte? Pridajte sa k nášmu komunitnému stretnutiu na prvýkrát a zistite, aké úžasné a obohacujúce zážitky vás čakajú. Budeme radi, ak sa k nám pridáte a pomôžete nám vytvoriť skutočne inkluzívnu a opojnú komunitu.

Bojíš sa, že to nenájdeš, alebo máš otázky? Napíš nám a pokúsime sa nájsť riešenie. Vždy je možné si sadnúť do „tichého radu“ a len pozorovať.

Pre presný dátum pozri kalendár.

Pošli tip na tému do diskusie:

    Opíšte prosím tento kód captcha